
Колодки гальмівні (передні) Audi A4 94-01/VW Passat B3/B4/B5 96-00
964,31 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181138
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Audi A4 94-01/VW Passat B3/B4/B5 96-00
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181138 |
| Ширина | 156.3 мм |
| Висота | 74.1 мм |
| Товщина | 20.6 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Passat, A4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 964,31 ₴/комплект
