
Колодки гальмівні (передні) Toyota Corolla 01-18/Auris 07-12/Rav4 III 05-/Yaris/Prius+ 12-
932,88 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181760
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Toyota Corolla 01-18/Auris 07-12/Rav4 III 05-/Yaris/Prius+ 12-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181760 |
| Ширина | 139 мм |
| Висота | 56.1 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota, Lancia, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Voyager MPV, Corolla, Auris, RAV4, Prius, Trezia, Yaris |
Інформація для замовлення
- Ціна: 932,88 ₴/комплект
