
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Tucson 04-/Sonata 05-10/Grandeur 05-/Kia Opirus 06-
1 009,71 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181745
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Tucson 04-/Sonata 05-10/Grandeur 05-/Kia Opirus 06-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181745 |
| Ширина | 131.3 мм |
| Висота | 59.9 мм |
| Товщина | 17.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Opirus, Grandeur, Tucson, Sonata |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 009,71 ₴/комплект
