
Колодки гальмівні (задні) Audi A3/A4/A6/VW Caddy/Touran 04-15/Golf/Passat/Skoda Octavia 03-/SuperB
700,36 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181600-703
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Audi A3/A4/A6/VW Caddy/Touran 04-15/Golf/Passat/Skoda Octavia 03-/SuperB
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181600-703 |
| Ширина | 105.3 мм |
| Висота | 56.1 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Leon, Toledo, Touran, A3, A4, A6, TT, Golf, Q3, Altea, Scirocco |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700,36 ₴/комплект
