
Колодки гальмівні (передні) Chevrolet Captiva/Opel Antara A 06-
1 104,87 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181798
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Chevrolet Captiva/Opel Antara A 06-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181798 |
| Ширина | 149 мм |
| Висота | 62.1 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Captiva |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 104,87 ₴/комплект
