
Колодки гальмівні (задні) Skoda Kodiaq/SuperB/VW Touran/Passat B8 14-/Golf/Seat/Audi A3 12-/Q3 18-
1 046,99 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 182098
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Skoda Kodiaq/SuperB/VW Touran/Passat B8 14-/Golf/Seat/Audi A3 12-/Q3 18-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 182098 |
| Ширина | 123.1 мм |
| Висота | 56.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 61.3 мм |
| Товщина | 16.4 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Tiguan, Touran, A3, Leon, TT, Golf, Q3, Passat |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 046,99 ₴/комплект
