
Колодки гальмівні (задні) Porsche Cayenne/VW Touareg 10-
1 886,90 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181987
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Porsche Cayenne/VW Touareg 10-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181987 |
| Ширина | 187.5 мм |
| Висота | 76.1 мм |
| Товщина | 17.2 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 886,90 ₴/комплект
