
Колодки гальмівні (задні) Citroen C4 13-/C5/Peugeot 508 18-/308 13-/3008/5008 16-/Opel Grandland 17
1 516,48 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 182161
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Citroen C4 13-/C5/Peugeot 508 18-/308 13-/3008/5008 16-/Opel Grandland 17
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 182161 |
| Ширина | 106 мм |
| Висота | 51.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 55.4 мм |
| Товщина | 16.7 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel, Geely |
| Сумісність з моделлю | Borui, Grandland X, C5 Aircross, 308, Grand C4 Spacetourer, Grandland / Grandland X, C4, C5, 408, 508 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 516,48 ₴/комплект
