
Колодки гальмівні (передні) Citroen Berlingo 18-/Peugeot 308 13-/Partner 18-
1 034,05 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 182160
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Citroen Berlingo 18-/Peugeot 308 13-/Partner 18-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 182160 |
| Ширина | 147.9 мм |
| Висота | 58.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 63.3 мм |
| Товщина | 18.5 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Proace City, 308, Berlingo, Partner, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 034,05 ₴/комплект
