
Колодки гальмівні (задні) Honda CR-V III/IV 06-
921,02 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181888
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Honda CR-V III/IV 06-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181888 |
| Ширина | 108.8 мм |
| Висота | 42.3 мм |
| Товщина | 16.6 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 921,02 ₴/комплект
