
Колодки гальмівні (передні) Nissan Rogue 10-13/Chevrolet Cruze/Opel Astra 09-/Zafira C/Mokka 11-
1 025,39 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181939-202
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Nissan Rogue 10-13/Chevrolet Cruze/Opel Astra 09-/Zafira C/Mokka 11-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181939-202 |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Astra, Orlando, Zafira, Cruze, Mokka |
| Ширина | 148.1 мм |
| Висота | 61.2 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 025,39 ₴/комплект
