
Колодки гальмівні (передні) Renault Kangoo 01-/Megane II 02-/Scenic II/III/Grand Scenic II 03-
817,21 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181535-701
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Renault Kangoo 01-/Megane II 02-/Scenic II/III/Grand Scenic II 03-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181535-701 |
| Ширина | 136.8 мм |
| Висота | 59.5 мм |
| Товщина | 18.2 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane, Kangoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 817,21 ₴/комплект
