
Колодки гальмівні (передні) Citroen C4 07-/Berlingo 05-/DS4/DS5 11-/Peugeot 5008 09-/Partner 08-
1 227,64 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181852
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Citroen C4 07-/Berlingo 05-/DS4/DS5 11-/Peugeot 5008 09-/Partner 08-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181852 |
| Ширина | 155.2 мм |
| Висота | 57.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 64.6 мм |
| Товщина | 18.6 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 19.1 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | DS5, Berlingo, C4, Partner |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 227,64 ₴/комплект
