
Колодки гальмівні (передні) Audi A6/A7 10-18/Q5 08-17/Porsche Macan 14-
1 210,87 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 182112
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Audi A6/A7 10-18/Q5 08-17/Porsche Macan 14-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 182112 |
| Ширина | 131.7 мм |
| Висота | 77.4 мм |
| Товщина | 16.5 мм |
| Сумісність з маркою | Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | A6, Q5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 210,87 ₴/комплект
