
Колодки гальмівні (передні) Citroen C4/Peugeot 4008 12-/Mitsubishi Lancer/Outlander 03-/Jeep/Dodge
826,41 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181806
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Citroen C4/Peugeot 4008 12-/Mitsubishi Lancer/Outlander 03-/Jeep/Dodge
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181806 |
| Ширина | 144.9 мм |
| Висота | 54.9 мм |
| Товщина | 15.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Dodge, Lancia, Fiat, Jeep, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Compass, Doblo, ASX, Lancer, Caliber, Space Runner, Avenger, Flavia, Galant, Outlander, Eclipse, Sebring, 4008, Patriot |
Інформація для замовлення
- Ціна: 826,41 ₴/комплект
