
Колодки гальмівні (передні) Fiat Doblo 01-/Fiorino/Qubo/Punto 09-/Idea 05-/Opel Combo 12- (+датчик)
771,73 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181440-701
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Fiat Doblo 01-/Fiorino/Qubo/Punto 09-/Idea 05-/Opel Combo 12- (+датчик)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181440-701 |
| Ширина | 136.7 мм |
| Висота | 57.3 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Opel, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Bravo, Grande Punto, 500C / 595C / 695C, Punto, Stilo, Linea, Delta, Fiorino, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 771,73 ₴/комплект
