
Колодки гальмівні (передні) Nissan X-Trail 01-13/Pathfinder 97-04/Infiniti Q45 93-01/QX4 97-
990,21 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181521
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Nissan X-Trail 01-13/Pathfinder 97-04/Infiniti Q45 93-01/QX4 97-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181521 |
| Ширина | 158.8 мм |
| Висота | 56.4 мм |
| Товщина | 16.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Quest, QX4, Pathfinder, Q45, X-Trail |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990,21 ₴/комплект
