
Колодки гальмівні (передні) Opel Insignia A 08-17/Chevrolet Malibu 12-/Bentley Flying Spur 13-
1 468,27 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181914
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Opel Insignia A 08-17/Chevrolet Malibu 12-/Bentley Flying Spur 13-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181914 |
| Ширина | 131.3 мм |
| Висота | 59.6 мм |
| Товщина | 19.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Opel, Bentley, Chevrolet, Buick, GMC, Saab |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Malibu, Flying Spur, La Crosse, 9-5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 468,27 ₴/комплект
