
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Santa Fe/Trajet 00-12/Ssangyong Actyon/Kyron 05-/Rexton 02-
849,11 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181372
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Santa Fe/Trajet 00-12/Ssangyong Actyon/Kyron 05-/Rexton 02-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181372 |
| Ширина | 149 мм |
| Висота | 58.2 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | H 1, Santa Fe, Rexton, H-1 / Starex, Actyon, Highway, Kyron |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849,11 ₴/комплект
