
Колодки гальмівні (задні) Ford Focus/Galaxy/Mondeo/S-Max/Kuga 05-15/Volvo S80/V70/XC70 06-16
826,41 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181801
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Ford Focus/Galaxy/Mondeo/S-Max/Kuga 05-15/Volvo S80/V70/XC70 06-16
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181801 |
| Ширина | 95.2 мм |
| Висота | 43.2 мм |
| Товщина | 15.8 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Land Rover, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, V70, Freelander, XC70, Mondeo, S80, Galaxy, Kuga, Focus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 826,41 ₴/комплект
