
Колодки гальмівні (передні) Renault Megane II 04-09/Scenic II/III/Grand Scenic II/III 03-
1 218,98 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181861
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Renault Megane II 04-09/Scenic II/III/Grand Scenic II/III 03-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181861 |
| Ширина | 155.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.4 мм |
| Висота | 71 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 68.2 мм |
| Товщина | 18.3 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 218,98 ₴/комплект
