
Колодки гальмівні (передні) Audi A3/Seat Toledo 96-04/Skoda Octavia 96-07/VW Golf 97-05/Polo 02-
753,95 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181184
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Audi A3/Seat Toledo 96-04/Skoda Octavia 96-07/VW Golf 97-05/Polo 02-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181184 |
| Ширина | 146 мм |
| Висота | 54.7 мм |
| Товщина | 19.6 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Polo, Toledo, A3, Octavia, Golf |
Інформація для замовлення
- Ціна: 753,95 ₴/комплект
