
Колодки гальмівні (передні) BMW 5 (E39) 96-04/7 (E38) 94-01/X3 (E83) 06-11/X5 (E53) 00-06
1 037,32 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181530
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) BMW 5 (E39) 96-04/7 (E38) 94-01/X3 (E83) 06-11/X5 (E53) 00-06
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181530 |
| Ширина | 156.4 мм |
| Висота | 73.3 мм |
| Товщина | 19.3 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, 7-Series, B10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 037,32 ₴/комплект
