
Колодки гальмівні (передні) Opel Astra G 98-09/Zafira A 99-05/Chevrolet Astra 02-11
846,38 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181248
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Opel Astra G 98-09/Zafira A 99-05/Chevrolet Astra 02-11
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181248 |
| Ширина | 155.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.4 мм |
| Висота | 71.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 78.6 мм |
| Товщина | 19.6 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Opel |
| Модель | Astra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 846,38 ₴/комплект


