
Колодки гальмівні (передні) MB 207-613D 70-96/G-class (W460/W461/W463) 79-/VW LT 78-96
711,20 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 140405
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) MB 207-613D 70-96/G-class (W460/W461/W463) 79-/VW LT 78-96
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 140405 |
| Ширина | 149.1 мм |
| Висота | 75.2 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | T1, MB, G-Class, T1/TN, Henschel |
Інформація для замовлення
- Ціна: 711,20 ₴/комплект
