
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Santa Fe 10-/Creta 16-/Grandeur 11-/Kia Sorento 09-/Carens 13-
1 473,19 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 182147
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Santa Fe 10-/Creta 16-/Grandeur 11-/Kia Sorento 09-/Carens 13-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 182147 |
| Ширина | 132.8 мм |
| Висота | 59.8 мм |
| Товщина | 17.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe, Carens, Sorento, Grandeur |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 473,19 ₴/комплект
