
Колодки гальмівні (задні) BMW 3 (E36/E46) 90-06/Z4 (E85) 02-09/Rover 75 99-05/Saab 9-5 97-09
749,58 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181707
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) BMW 3 (E36/E46) 90-06/Z4 (E85) 02-09/Rover 75 99-05/Saab 9-5 97-09
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181707 |
| Ширина | 123.1 мм |
| Висота | 44.9 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
| Сумісність з маркою | Rover, Saab, BMW |
| Сумісність з моделлю | Z4, MG 6, 3, MG X-Power, 9-5, Roadster S |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749,58 ₴/комплект
