
Колодки гальмівні (задні) Renault Trafic/Opel Vivaro/Nissan Primastar/Interstar 01-/NV300 16-
718,77 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 141351-700
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Renault Trafic/Opel Vivaro/Nissan Primastar/Interstar 01-/NV300 16-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Дискові |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 141351-700 |
| Ширина | 94.9 мм |
| Висота | 57.4 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Interstar, Trafic, Primastar, Vivaro, NV300 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Trafic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 718,77 ₴/комплект

