
Колодки гальмівні (задні) Ford Connect 13-/Kuga/C-Max 08-/Focus/Mazda 3/5/Volvo C30/S40/V50 03-/V40
969,70 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181744
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Ford Connect 13-/Kuga/C-Max 08-/Focus/Mazda 3/5/Volvo C30/S40/V50 03-/V40
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181744 |
| Ширина | 123.1 мм |
| Висота | 51.9 мм |
| Товщина | 16.4 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Opel, Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | V40, GT, S40, V50, 3, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, C-Max, Transit Connect, C30, C70, Kuga, Focus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 969,70 ₴/комплект
