
Колодки гальмівні (передні) Citroen Berlingo/C2/C3/C4/Peugeot 206/207/208/307 96-/Opel Corsa F 19-
605,20 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181388-402
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Citroen Berlingo/C2/C3/C4/Peugeot 206/207/208/307 96-/Opel Corsa F 19-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181388-402 |
| Ширина | 136.9 мм |
| Висота | 51.6 мм |
| Товщина | 18.4 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, DS3, 307, Xsara, C2, C3, C4, Partner, 206, 207, 208, C-Elysee, 1007, Corsa, Crossland X / Crossland, Berlingo, Xsara Picasso |
Інформація для замовлення
- Ціна: 605,20 ₴/комплект
