
Колодки гальмівні (передні) Mazda CX-5 11-
1 174,68 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 182055
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Mazda CX-5 11-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 182055 |
| Ширина | 141.9 мм |
| Висота | 61 мм |
| Товщина | 15.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Mazda |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 174,68 ₴/комплект
