
Колодки гальмівні (передні) Nissan Rogue 10-13/Opel Astra J 09-/Insignia 08-17/Zafira C 11-
1 578,64 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181913
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Nissan Rogue 10-13/Opel Astra J 09-/Insignia 08-17/Zafira C 11-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181913 |
| Ширина | 141.8 мм |
| Висота | 66.6 мм |
| Товщина | 19.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Bentley, Chevrolet, GMC, Saab |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Astra, Cascada, Malibu, Flying Spur, Zafira, 9-5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 578,64 ₴/комплект
