
Колодки гальмівні (передні) Renault Megane III/Scenic III 08-/Duster/Dokker/Fluence 10-
992,39 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181915
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Renault Megane III/Scenic III 08-/Duster/Dokker/Fluence 10-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181915 |
| Ширина | 155.2 мм |
| Висота | 59.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 64.6 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Express, Duster, Scenic, Dokker, Megane, Fluence |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 992,39 ₴/комплект


