
Колодки гальмівні (задні) Chevrolet Lacetti/Nubira 05-/Daewoo Nubira 97-
665,73 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181727
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Chevrolet Lacetti/Nubira 05-/Daewoo Nubira 97-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181727 |
| Ширина | 104.3 мм |
| Висота | 38.9 мм |
| Товщина | 14.6 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Lacetti |
Інформація для замовлення
- Ціна: 665,73 ₴/комплект
