
Колодки гальмівні (передні) BMW 3 (E36) 90-00/Z3 (E36) 95-00
758,78 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 180801
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) BMW 3 (E36) 90-00/Z3 (E36) 95-00
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 180801 |
| Ширина | 151.4 мм |
| Висота | 57.7 мм |
| Товщина | 17.8 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z3, 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 758,78 ₴/комплект
