
Колодки гальмівні (задні) VW Touareg 02-10
805,27 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181951
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) VW Touareg 02-10
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181951 |
| Ширина | 86.5 мм |
| Висота | 70.3 мм |
| Товщина | 17.1 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Touareg |
Інформація для замовлення
- Ціна: 805,27 ₴/комплект
