
Колодки гальмівні (задні) Mazda 6 02-13/Mazda 323 91-04/626 III/V/RX-7 84-02
525,72 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 180785
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Mazda 6 02-13/Mazda 323 91-04/626 III/V/RX-7 84-02
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 180785 |
| Ширина | 107.7 мм |
| Висота | 39.4 мм |
| Товщина | 13.1 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 626, 6, RX-7, 323 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 525,72 ₴/комплект
