
Колодки гальмівні (задні) MB Sprinter (903) 308-316/G-class (W463) 89-/(W461) 97-/VW LT 95-06
766,35 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 141289
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) MB Sprinter (903) 308-316/G-class (W463) 89-/(W461) 97-/VW LT 95-06
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 141289 |
| Ширина | 125.9 мм |
| Висота | 62.1 мм |
| Товщина | 18.9 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, G-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 766,35 ₴/комплект
