
Колодки гальмівні (задні) Audi Q3/Skoda Octavia/Seat Leon/VW Golf/Sharan 12-/Passat B8/Caddy IV 14-
1 160,56 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 182152
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Audi Q3/Skoda Octavia/Seat Leon/VW Golf/Sharan 12-/Passat B8/Caddy IV 14-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 182152 |
| Ширина | 104.1 мм |
| Висота | 52.1 мм |
| Товщина | 17.4 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Caddy, Sharan, A1, Octavia, Leon, Golf, Q3, Passat, Alhambra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 160,56 ₴/комплект



