
Колодки гальмівні (задні) Audi 80 91-95/90 87-/100 70-/Fiat Croma 85-96
528,37 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 180337-700
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Audi 80 91-95/90 87-/100 70-/Fiat Croma 85-96
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 180337-700 |
| Ширина | 86.8 мм |
| Висота | 66.7 мм |
| Товщина | 16.5 мм |
| Сумісність з маркою | Audi, Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Croma, Thema, 80, 164 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 528,37 ₴/комплект
