
Колодки гальмівні (задні) Hyundai Santa Fe II 06-12/H-1 01-07
691,16 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181829
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Hyundai Santa Fe II 06-12/H-1 01-07
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181829 |
| Ширина | 118.7 мм |
| Висота | 46.9 мм |
| Товщина | 15.6 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | H-1 / Starex, Santa Fe, H 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 691,16 ₴/комплект
