
Колодки гальмівні (задні) Renault Koleos 08-/Nissan Qashqai/Tiida 07-13/Teana/X-Trail 01-13
633,83 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181509
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Renault Koleos 08-/Nissan Qashqai/Tiida 07-13/Teana/X-Trail 01-13
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181509 |
| Ширина | 105.5 мм |
| Висота | 38.1 мм |
| Товщина | 14.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Samsung, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Quest, Tiida, Koleos, FX, Maxima, G, Murano, 350Z, Teana, QM5, Qashqai, M35, M45, X-Trail |
Інформація для замовлення
- Ціна: 633,83 ₴/комплект
