
Колодки гальмівні (передні) Nissan Pathfinder 86-95/NP300 08-/Pick Up 92-98/Terrano 87-02
856,67 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 140884
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Nissan Pathfinder 86-95/NP300 08-/Pick Up 92-98/Terrano 87-02
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 140884 |
| Ширина | 160.9 мм |
| Висота | 49.3 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Urvan, NP300, Pick Up, Terrano, Pathfinder |
Інформація для замовлення
- Ціна: 856,67 ₴/комплект
