
Колодки гальмівні (задні) Kia Sorento I 02-
916,66 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181720
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Kia Sorento I 02-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181720 |
| Ширина | 118 мм |
| Висота | 47 мм |
| Товщина | 15.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento |
Інформація для замовлення
- Ціна: 916,66 ₴/комплект
