
Колодки гальмівні (задні) Citroen C4 Aircross/Mazda 6/Mitsubishi Outlander III/Peugeot 4008 12-
962,13 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 182118
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Citroen C4 Aircross/Mazda 6/Mitsubishi Outlander III/Peugeot 4008 12-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 182118 |
| Ширина | 101.5 мм |
| Висота | 44.4 мм |
| Товщина | 14.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Mazda |
| Сумісність з моделлю | 4008, 6, Outlander, ASX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 962,13 ₴/комплект


