
Колодки гальмівні (передні) Citroen С5 01- (+датчики)
1 133,57 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181406-701
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Citroen С5 01- (+датчики)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181406-701 |
| Сумісність з маркою | Citroen |
| Ширина | 168.8 мм |
| Висота | 63.3 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з моделлю | C5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Citroen |
| Модель | C5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 133,57 ₴/комплект

