
Колодки гальмівні (передні) Citroen Jumper/Fiat Ducato/Peugeot Boxer 06- R16 (+датчик)
1 793,84 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 141836
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Citroen Jumper/Fiat Ducato/Peugeot Boxer 06- R16 (+датчик)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 141836 |
| Сумісність з маркою | Citroen |
| Ширина | 169.1 мм |
| Висота | 69.4 мм |
| Товщина | 19.1 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Citroen |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 793,84 ₴/комплект



