
Колодки гальмівні (задні) Peugeot 508 10-18
1 125 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 182013
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Peugeot 508 10-18
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 182013 |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Ширина | 123.1 мм |
| Висота | 51.9 мм |
| Товщина | 16.4 мм |
| Сумісність з моделлю | 508 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Peugeot |
| Модель | 508 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 125 ₴/комплект



