
Колодки гальмівні (передні) Honda CR-V III/IV 06-
1 174,68 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181887
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Honda CR-V III/IV 06-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181887 |
| Ширина | 151.1 мм |
| Висота | 56.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 60.5 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 19.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Honda |
| Модель | CR-V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 174,68 ₴/комплект


