
Колодки гальмівні (передні) Toyota Camry 17-/Highlander 07-/Rav4 IV/V/Lexus ES 12-/NX 14-/RX 08-
1 130 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181982
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Toyota Camry 17-/Highlander 07-/Rav4 IV/V/Lexus ES 12-/NX 14-/RX 08-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181982 |
| Ширина | 166.7 мм |
| Висота | 59.4 мм |
| Товщина | 17.6 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Alphard / Vellfire, Camry, NX, RAV4, Highlander, RX, ES |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 130 ₴/комплект
